ZOOOOOOM
13 خرداد 1398برچسب:, :: 18:49 ::  نويسنده : mahshid

 

 

 

من چه سبزم امروز

 

وچه اندازه تنم هشیار است

 

زندگی خالی نیست

 

مهربانی هست ،سیب هست ،ایمان است

 

آری ،تا شقایق هست زندگی باید کرد 

 

 

 

 

 مرگ از زندگی پرسید چرا من تلخم و تو شیرینی؟ گفت:چون من دروغم ولی تو حقیقت

پنج شنبه 29 تير 1391برچسب:, :: 19:41 ::  نويسنده : mahshid

 

دلم یك اتفاق

نه!

یك معجزه می خواهد

كه سرم را به شانه تو برساند

تا...

ببارم همه این سالها را


 

گذشته هایی که حالمان را گرفته است 

 آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم

و حال هم حالمان را به هم میزند...

چه زندگی شیرینی !!!

 

پنج شنبه 29 تير 1391برچسب:, :: 19:41 ::  نويسنده : mahshid

عاشق تنها

عــزیز دلم

چه تفاوتی می کنــد آنســوی دنیــا باشیم

یا فقط


چند کوچــه آن طرف تــر ؟!


پــای عشق که در میان باشد


دلتنگــی دمــــارِ آدم را در مــی آورد !!

 


می آیی عاشق می کنی

محو می شوی

تا فراموشت می کنم

دوباره می آیی

تازه می کنی خاطرات را

محو می شوی

به راستی که سراب از تو با ثبات تر است!!


 


این بار چشمانم باز بود

كه تو گم شدی

پیدایت كه كردم

در آغـــوش دیگــــری بودی

 


دیگر قاصدك ها

به دست ما نمیرسند!چون شرم دارند

پیغام چند نفر را

به یك مقصد ببرند!

یک شنبه 25 تير 1391برچسب:, :: 13:36 ::  نويسنده : mahshid

ما گول خوردیم

وقتی گفتند:

"سلام - سلامتی میاورد"

از همان روز

که به عشق گفتیم: "سلام"

...تا به امروز

تب کرده ایم

شنبه 24 تير 1391برچسب:, :: 12:28 ::  نويسنده : mahshid

 

این سایت پر بازدید خودمه که جدیدترین و جالب ترین اطلاعات توریستی و زیباترین عکس ها از شهر اصفهان را در اختیارتون میذاره....پیشنهاد میکنم برای یه بارهم که شده ببینینش.....

برای بازدید لینک زیر را ببینید....

 

ISFAHANCITY.TK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 عکس طنز عکس سرگرمی عکس خنده دار عکس ماشین www.ake1365.blogfa.com

 

شنبه 24 تير 1391برچسب:, :: 12:21 ::  نويسنده : mahshid

یک دختر ژاپنی برای نشان دادن معجزه آرایش یک عکس از خود منتشر کرده است که در زیر می بینید. این عکس در واقع صورت نیمه آرایش شده خودش است.

Persianv.com At site
به گزارش نیک صالحی، این عکس در دسامبر گذشته منتشر شد طرفداران زیادی پیدا کرد. یکی از این طرفداران نوشت :" این خانم بسیار شجاع است ، این ویدئو باعث شد من به گریه بیفتم بخاطر اینکه احساس او را کاملا درک میکنم. افرادیکه آکنه ندارند نمیدانند این چه دردی است .افرادیکه صورتشان پوشیده از آکنه است اعتماد به نفس ندارند و از تماشای خودشان در آینه فرار می کنند".

اما مردان در این باره نوشته بودند " خوب است خانمها برای پوشاندن آکنه و عیوب صورتشان راه حلی دارند اما ما مردان برای پوشاندن عیوب صورتمان هیچ راهی نداریم".شما چه فکر میکنید؟آیا صورت انسان ها می تواند مبنای اعتماد به نفس در آنها باشد؟

شنبه 24 تير 1391برچسب:, :: 12:0 ::  نويسنده : mahshid

 

 

 

شاید شما هم جزو افرادی باشید که از خوردن کیک های لذیذ و خوشمزه لذت میبرید ، به هر حال ظاهر این قبیل شیرینی ها به قدری فریبنده است که هیچ کس نمیتواند از خوردنشان خودداری کند .

میان کیک مورد علاقه و ابعاد شخصیت شما ارتباط مستقیمی وجود دارد که میتوانید با انتخاب یکی از کیک های زیر به آن پی ببرید :

 

کیک شکلاتی

کیک توت فرنگی

کیک وانیلی

کیک هویج

کیک میوه ای

کیک لیمویی

 


 

کیک شکلاتی

 

اگر کیک شکلاتی را می پسندید فردی دست و دلباز هستید و همیشه آمادگی کمک به دیگران را دارید .

خلاقیت شما بسیار زیاد بوده و فردی ماجراجو ، بلند پرواز ، کمال گرا و اغلب احساساتی هستید ، ممکن است شما در ظاهر فردی سرد و خشک به نظر برسید اما در باطن فردی خون گرم هستید.

از ریسک کردن در زندگی نمیترسید و دوست دارید زندگی شما بالاتر از حد متوسط باشد ، محبت به دیگران رضایت خاطر فراوانی برایتان به همراه دارد . 

 


 

کیک توت فرنگی

 

شما فردی احساساتی ، دوست داشتنی و خونگرم هستید و همیشه برای مراقبت از اطرافیان تلاش میکنید و همواره برای حل مشکلات انها پیشقدم میشوید .

فردی زودرنج هستید و موضوعات کوچک شما را به سرعت ناراحت میکند و گاهی اوقات توجه بیش از حد به احساسات میتواند در زندگی تان تاثیرات بسیار زیادی داشته باشد .

 


 

کیک وانیلی

 

شوخ طبع و بامزه هستید و البته بعضی اوقات نیز گستاخ میشوید .

فرد کم تحرکی نیستید اما در پاره ای از موارد شک و تردید ، شما را از انجام فعالیت هایتان باز میدارد و انگیزه لازم را برای ادامه راه از دست میدهید .

اطرافیان از بودن در کنار شما لذت میبرند اما باید مراقب باشید که باعث خشم و عصبانیت شما نشوند ، دوستی های شما اغلب دارای دوام بسیار زیادی است .

 


 

 کیک هویج

 

اگر شما عاشق کیک هویج هستید پس همیشه خنده بر لب دارید و فردی بذله گو ، شوخ طبع و دوست داشتنی میباشید و اطرافیان از بودن در کنار شما لذت میبرند و خوشحال میشوند .

شما دوستان باوفا و صادق زیادی دارید و قلب پرشور و مهربان شما باعث میشود نسبت به هر شخص خصوصیات اخلاقی متفاوتی نشان دهید .

 


 

کیک میوه ای

 

شما همواره به دنبال کارهای پر ماجرا و پر حادثه هستید ، از نظرات و ایده های جدید استقبال میکنید ، در زمان عصبانیت ناگهان آماده دعوا و پرخاشگری میشوید .

گاهی اوقات فرد عجیب و غریبی میشوید و خصوصیات ویژه و گاه متناقضی در شما دیده میشود و همواره دوست دارید دیگران شما را با صفات وفادار ، صادق و وظیفه شناس بشناسند .

 


 

کیک لیمویی

 

در زندگی تان فردی راحت هستید و شمرده سخن میگویید و هنگام حرف زدن از دست هایتان استفاده میکنید ، در صحبت کردن مهارت زیادی دارید و به طور حتم میتوانید معلم و استاد خوبی شوید .

اغلب دوست دارید رهبری گروهی را بر عهده بگیرید و همیشه دوستان زیادی در اطراف شما به چشم میخورند . 

 

 

شنبه 24 تير 1391برچسب:, :: 11:55 ::  نويسنده : mahshid

شناخت شخصيت از روي آدامس مورد علاقهتو چه ادامسي دوست داري
انتخاب کن
ببين شخصيتت باهاش سازگاره
به منم بگو جز کدوم دسته اي
مي خوام نظرتونو بدونم تا ببينم چه قدر اين روانشناسي درسته

آدامس نعناييي:آدامس هاي نعنايي خنک کننده است شما با خوردن اين آدامس احساس مي کنيد سرشار از انرژي شده و مي توانيد کار خود را در مدت زمان کمتري انجام دهيد بالاترين هدفتان در زندگي جلو راندن خانواده با انجام به موقع کارها و روحيه بخشيدن به آنها در مواقع ضروري است شما احساس برتري و اعتماد به نفس عجيبي

داريد.


آدامس هاي موزي:شخصيت افرادي که آدامس هاي موزي را ترجيح مي دهند معمولا با نوآوري و خلاقيت همراه است بنابراين همواره سرشار از ايده هاي خلاق و مثبت و سازنده اند.آنها به دنبال شکار مجوزهاي جديد براي ارائه ي برنامه هاي جديد در حوزه هاي مختلف کاري و زندگي خود هستند.

آدامس هاي دارچيني:افرادي که عاشق آدامس هاي دارچيني و يا حتي خميردندان هاي با طعم دارچين هستند افرادي احساساتي و رمانتيک بوده و هميشه احساس نزديکي بيشتري با افراد به ويژه همسرشان دارند آنها شادي و نشاط و دوست داشتن را به ديگران منتقل کرده.

آدامس هاي سفيد کننده ي دندان:جويدن آدامس هاي با طعم تند که در واقع خاصيت سفيد کننندگي دندانها را نيز دارد به انسان آرامش عجيبي مي بخشند و در حقيقت نوعي آرامبخش قوي هستند اگر شما عاشق چنين طعمهايي هستيد مطمئنا عاشق يک استراحت کوتاه مدت در زندگي سراسر جنب و جوش خود هستيد اعلام تنفس در طول روز شما
را شاد و سرحال مي سازد.

آدامس هاي توت فرنگي:افرادي سختکوش هستند که هميشه آماده کشف چيزهاي جديدند امتحان کردن چيزهاي جديد مي تواند روحيه ي شما را شادتر کند و انرژي بيشتري براي ادامه کارتان به شما بدهد.

آدامس هاي پرتقالي:افرادي به شدت اجتماعي و عاشق طبيعت هستند شخصيت شاد و اجتماعي آنها باعث مي شود مردم فکر کنند سالهاست آنها را مي شناسند در خانه ي شما هميشه به روي ديگران باز است و دوستان روي سخنان و کمکهاي فکري شما حساب مي کنند


 

شنبه 24 تير 1391برچسب:, :: 11:54 ::  نويسنده : mahshid

نان جو:
در فداکاری و صداقت شما هیچ شکی نیست!این دو ویژگی در محیط کار از خصوصیات بارز شماست.برخی از روانشناسان می گویند:حتی کشاورزانی که کاشت جو را ترجیح می دهند٫ نسبت به دیگران صادقانه و صمیمی ترند.شما فردی بسیار ساده ٫متواضع و فروتن هستید و این خصوصیات می تواند گویای این باشد که چرا دوستانتان همیشه به شما اعتماد می کنند٫همچنین سلیقه خوبی در انتخاب لباس دارید!

نان باگت:همیشه به نوعی شیطنت هایتان دیگران رابه سوی شما می اورد!شیطنت و گاهی اوقات بازیگوشی که در چشمانتان موج میزند همان چیزی ست که شما را در چشم دیگران بسیار جذاب و با نمک می کند!شما فردی مهربان و شوخ طبع و خوش خوراک هستید٫با این حال عیب بزرگ شما زود رنجی تان است.دیگران در موقع حرف زدن با شما باید کاملا مراقب کلامشان باشند!

نان قندی:به رغم بذله گویی برخی اوقات خجالتی هستید اما سریع الانتقال بودن شما از نکات بارزی ست که همانند"نان قندی"شما را نزد دیگران شیرین می کند!شما عاشق کشف چیز های جدید و مخالف هستید.فردی بسیار خونسرد هستید و به ندرت عصبانی می شوید!از ازاد بودن و ازاد گشتن لذت می برید٫هر چند در دوستیابی کمی با احتیاط قدم بر می دارید!

نان لواش:مهربان هستید و نمونه های مهربانیتان همیشه دهان به دهان میان دوستان و اشنایان می گردد.همچنین عاشق صلح و صفا و ارامش هستید و حتی دوست ندارید به شخصی که اشتباه کرده نا مهربانی کنید!البته به همان نسبت نیز دوست داریدبا شما چنین رفتاری شود.دوست ندارید پشت دیگران حرف بزنید.به اندازه کافی بخشنده اید و این از صفات بارز شماست.یکی دیگر از صفات خوبتان یک رو بودنتان است!

نان های زره٫شوید و...:شما هر جا باشید شادی و خوشحالی را برای اطرافیان به ارمغان می اورید و همانند نان های مختلف با طعم های مختلف ٫هر روز شادی و تازگی و یک بو وطعم خوب و جدید را برای زندگیتان به همراه می اورید!شما رهبر گروه دوستانتان در مراحل مختلف هستید و به خوبی می توانید در زمان مورد نیاز٫انها را راهنمایی کنید!از ریا کاری و دو رویی بی زارید و سعی می کنید بشدت از انها دوری کنید.در کارتان بسیار دقیق بوده و کاملا سازماندهی شده عمل می کنید!

نان تست:هر فشاری را به راحتی تحمل کرده و هر گونه جو سنگینی را تغییر می دهید.شما پر از رمز و راز هستیدو حرفهایتان با ایهام همراه است.بسیار شایسته و معقول هستید ودوست دارید به دیگران کمک کنید.از کسی کینه به دل نمی گیرید واز قهر و جدایی گریزانید.دوستانتان از دوستی با شما راضی و خوشحالند!

شنبه 24 تير 1391برچسب:, :: 11:51 ::  نويسنده : mahshid

طالع بيني خواب - مدل خوابيدن و شخصيت آدم
خيلي از مردم موقع خوابيدن حالت جنيني که در رحم مادر هست رو بخود ميگيرن و مي خوابن و عده اي هم دستاشونو مي کنن زير بالشت و پشت به آسمان مي خوابن. هر كدام از ما انسانها موقع خوابيدن به يك فرم خاصي ميخوابيم كه خيلي شبيه به هم هستن و با توجه به اينکه موقع خواب ما کنترلي بر روي مدل خوابيدنمان نداريم، حالت خواب ما دروني خواهد بود و با مقايسه حالت خوابيدن و شخصيت انسانها ميتوان به شخصيت سايرين پي برد. در زير ميتوانيد تعدادي از حالتهايي که عموما مردم در موقع خواب به خود ميگرند و مدل شخصيتي آنها را بيان مي کند را مشاهد کنيد: 
 

مدل و نحوه خوابيدن و شخصيت آدم

درجمع مثل يك فرد واقعي به نظر مي آييد ولي خيلي تودار خجالتي و ضعيف هستيد. سعي مي كنيد كه راز دار باشيد ، اگر با مشكلي مواجه شويد ترجيح مي دهيد پيش خودتان نگه داريد تا به كسي بگوييد . تعجبي نيست كه در خواب هم اخم مي كنيد.


مدل و نحوه خوابيدن و شخصيت آدم

خودخواه و كينه توز واژه هاييست كه شما را توصيف ميكند. اطرافيانتان مراقب هستند كه پاي شما را لگد نكنند، چرا كه شما به راحتي عصباني ميشويد. 

مدل و نحوه خوابيدن و شخصيت آدم

احساس تنهايي و افسردگي مي كنيد چون فكر و ذكرتان معطوف ناكامي ها و شكست هاي گذشته است. دو دل و مردد هستيد و اين گمان را در بقيه ايجاد ميكنيد كه عشق در زندگي شما گم شده است .


مدل و نحوه خوابيدن و شخصيت آدم

چه روح آزادي خواهي ! اين حالت هويت واقعي شما را نشان مي دهد. دلداري، عشق، زيبايي و پرستش. همينطور خيلي ولخرج هستيد اما خوشبختانه به همان نسبت هم پول بدست مي آوريد. عادت بد شما اين است كه كمي كنجكاو هستيد و به نظر مي رسد كه از شايعه پراكني لذت ميبريد.

 

مدل و نحوه خوابيدن و شخصيت آدم

شما انسان مطمئني هستيد. درهر كاري كه به عهده بگيريد به دليل كوشش بي امان خودتان موفق خواهيد شد. ميگويند كساني كه به پهلوي راست ميخوابند و بازوي راستشان زير سرشان است ، آينده خوب و قدرت در انتظارشان است .

 

مدل و نحوه خوابيدن و شخصيت آدم

خيلي ايراد گير هستيد و هميشه ميناليد و شكايت مي كنيد. شايد اسم دوم شما (عصباني ) باشد . به آساني عصباني مي شويد و به خاطر مسائل كوچك بيش از حد هيجان زده مي شويد. زندگي معامله آنچنان بزرگي نيست ، ياد بگيريد كه راحت باشيد.

 

مدل و نحوه خوابيدن و شخصيت آدم

مثل اينكه كوته فكر هستيد ، همينطور خيلي خودمختار و خود راي و هميشه مردم را مجبور به برآورده كردن نيازهاي خودتان ميكنيد . احتمالا بي پروا و بي هدف هم هستيد.

 

مدل و نحوه خوابيدن و شخصيت آدم 8

هركس كه به اين شكل مي خوابد دل مشغولي دارد و در پذيرفتن تغييرات دچار مشكل مي شود . تنهايي برتري شماست . هنوز چگونگي آزاديتان در آستانه تحمل شماست.

صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد

درباره وبلاگ


هیچ چیز اتفاقی نیست....حتی هدایت شدن شما به این صفحه!!! وب سایت پربازدید دیگه من : ISFAHANCITY.TK پیشنهاد میکنم نگاهی بندازید...
آخرین مطالب
آرشيو وبلاگ
پيوندها
  • اصفهان،شهرزیبایی ها
  • بوی بهار

  • تبادل لینک هوشمند
    برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان zoom و آدرس khali.LoxBlog.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

نويسندگان


ورود اعضا:

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 11
بازدید دیروز : 8
بازدید هفته : 50
بازدید ماه : 400
بازدید کل : 133229
تعداد مطالب : 29
تعداد نظرات : 47
تعداد آنلاین : 1